Alergie a rekuperace

28.03.2018

Dýchejte doma čistý vzduch bez alergenů
Žít v prostředí bez prachu a alergenů, to je sen každého alergika. Ať už trpíte alergií na pyl, prach nebo plíseň, máme pro vás řešení. Díky řízenému větrání s rekuperací tepla budete žít v čistém prostředí bez všech dráždivých alergenů.

5 důvodů proč je rekuperace vhodná pro alergiky

1. Filtry, které zastaví všechno
Speciální filtry v rekuperační jednotce dokážou zastavit nejrůznější druhy pylů, nečistot a škodlivin. Od pylových částeček až po smog.

2. Eliminace bakterií a těkavých látek
Pravidelné větrání sníží množství bakterií a menší koncentraci těkavých látek, které se uvolňují z čistících prostředků nebo nových koberců a nábytku.

3. Optimální vlhkost
Vlhkost v domě by se měla ideálně pohybovat mezi 40–60 %. Takový vzduch není ani příliš vlhký a ani příliš suchý. Nevznikají tak plísně, které dráždí vaši sliznici.

4. Menší prašnost
Neustálá cirkulace vzduchu a správné filtry zamezí i nadměrné prašnosti. Za prvé nebudete muset tak často uklízet a zvyšovat tím koncentraci těkavých látek. A za druhé vás všudypřítomný prach nebude dráždit na kůži ani v nose.

5. Klidné noci i rána
S rekuperací vzduchu budete vstávat do čerstvého prostředí každý den. Zapomeňte na zarudlé oči a kýchání. Bude se vám i lépe spát, protože se nebudete budit s plným nosem.

6. Od jara až do zimy
Rekuperace vzduchu je vhodná po celý rok. Už se nebudete muset bát nadcházejícího jara nebo blížícího se podzimu, dvou nejrizikovějších období pro alergiky. Užívejte si čerstvý vzduch a zdravé bydlení po celý rok.

7. Zvýšení obranyschopnosti
Život v čistém prostředí pomáhá i naší obranyschopnosti. Když se naše tělo nemusí neustále bránit před nájezdy nepřátelských vlivů, má čas na regeneraci a posílení celého organismu. Nemusíte se proto bát, že se z vás v domě plném čerstvého vzduchu stane křehká skleníková květinka.

Zalíbila se vám rekuperace? Nevíte si rady s rozvody? Stavíte pasivní dům a potřebujete poradit se vzduchotechnikou? Chcete vědět, jaká bude cena rekuperace pro váš projekt?
 

Využijte náš formulář předběžné nabídky:

http://wafe.eu/poptavka

X
Nezávazná nabídka do 24 hodin
Chci dostávat aktuální informace ze světa rekuperace.
Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů společnosti WAFE s.r.o