5 výhod typových domů

25.07.2018

Rychle, levně a kvalitně. Taková by měla ideálně být stavba domu. Přesně proto vznikly typové domy. Stačí si vybrat z nepřeberného množství návrhů a můžete se těšit na bydlení snů. Přečtěte si o výhodách domů z katalogu.

 

1. Čas jsou peníze

U typových domů nemusíte čekat měsíce, než bude projekt na dům hotový. Ušetříte si hromadu času, který můžete věnovat dalším přípravám a plánování. Hlavně pro mladé rodiny jsou typové domy, co do rychlosti a ceny, ideálním řešením.

2. Pestrý výběr pro všechny

Malý, velký, patrový, bungalov, s balkonem nebo terasou. Existuje nespočet projektů, ze kterých můžete vybírat. Je tak velká šance, že narazíte na takový, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům.

3. Nízké náklady

Předem navržený projekt ušetří kromě času i peníze. A o ty jde při stavbě domu především. Většina projektů je ideálně navržená a nepotřebuje moc dalších úprav. Když už se, ale pro nějakou změnu rozhodnete, počítejte s financemi navíc.

4. K prohlédnutí dřív, než stojí

Hotový dům vidíte dřív, než opravdu stojí. Díky vizualizacím a 3D grafice máte přesnou představu, jak bude finální dům vypadat zevnitř i zvenku. Podle toho můžete plánovat vzhled interiéru a rozvržení jednotlivých pokojů.

5, Ověřeno za vás

Typové domy jsou často otestované reálným životem. Máte tak jistotu, že se v nich dá pohodlně bydlet, a všechny případné mouchy v projektu jsou vychytané. Do dobře navrženého projektu bez problému přidáte návrh na připojení inženýrských sítí nebo rozvody vzduchotechniky.

 

Typové domy vám ušetří spoustu starostí. Přesto nezapomeňte myslet dopředu a ujasnit si, co všechno váš dům musí mít. Hlavně pasivní a nízkoenergetické domy musí splňovat hned několik požadavků, jako nízkou spotřebu energií, zavedený systém rekuperace s řízeným větráním nebo kvalitní zateplení.

 

Zajímá vás rekuperace? Chcete vědět proč je rekuperace vhodná pro dřevostavby? Nebo proč je řízené větrání s rekuperací lepší, než větrání okny?


Máte zájem o instalaci systému rekuperace? Vyplňte jednoduchý formulář a do 24 hodn Vám zašleme cenovou nabídku. 

Přečtěte si článek na dané téma:
X
Nezávazná nabídka do 24 hodin
Chci dostávat aktuální informace ze světa rekuperace.
Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů společnosti WAFE s.r.o