S rekuperací máte zelenou. Získejte dotaci až 50 %!

21.03.2018

Chystáte se stavět? Chcete ušetřit? Pak si určitě nenechte utéct státní dotace Nová zelená úsporám, které podporují stavby nízkoenergetických domů.

Stavte zeleně

Dotace Nová zelená úsporám by měly motivovat k souhrnným opatřením s co největším úsporným efektem. K nim patří nejen zateplení, výměny kotlů nebo solární systémy, ale i instalace nuceného větrání s rekuperací tepla.

 

Hlavně efektivně

Instalace rekuperace se řadí pod skupinu dotací C, která řeší hlavně efektivní využití zdrojů energie. Maximální dotace v téhle skupině je až 50 % nákladů a podmínkou jejího využití je právě rekuperační systém s nuceným větráním. Ten musí mít garantovanou účinnost. Zároveň se doporučuje rovnotlaký větrací systém se zpětným získáváním tepla, s centrálním vzduchotechnickým rozvodem a s ventilátory s regulací otáček.

 

Snížíte spotřebu

Při zavedení rekuperace můžete snížit celkové náklady na spotřebu tepla až na 60 %. Nemusíte zbytečně větrat a pouštět teplo okny ven. Vzduch se v jednotce ohřeje s pomocí odpadního tepla. O nic se tak nestaráte a jen si užíváte příjemné domácí prostředí.


 

Máte zájem o rekuperační jednotku? Vyplňte jednoduchý formulář a do 24 hodn Vám zašleme cenovou nabídku. 

Přečtěte si článek na dané téma:
X
Nezávazná nabídka do 24 hodin
Chci dostávat aktuální informace ze světa rekuperace.
Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů společnosti WAFE s.r.o