Partnerské projekty

S-POWER

Chcete ušetřit, fungovat ekologičtěji nebo dosáhnout energetické soběstačnosti? Využijte energii ze slunce. Máme pro vás širokou nabídku solárních elektráren od české jedničky na trhu. Ty zajistí dost energie nejen pro vaší rekuperační jednotku.

více informací >

Český soběstačný dům

Malý tým projektu a jeho síť partnerů, v rámci svých možností a bez velkých slov o ekologii, usiluje alespoň o dílčí evoluční posun užívání přírodních zdrojů směrem k udržitelnější budoucnosti.

více informací >

e4 cihlový dům. Bydlení budoucnosti.

e4 je konceptem moderního a do budoucna orientovaného bydlení založeného na využití keramických stavebních materiálů – cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach či lícového zdiva Terca.

více informací >

Česká rada pro šetrné budovy

Česká rada pro šetrné budovy integruje společnosti a organizace z různých sektorů a podněcuje trh k přeměně způsobů, jakými jsou budovy a urbanistické celky navrhovány, vystavěny, renovovány a provozovány, aby takto vytvořila zdravé, prosperující, environmentálně i společensky ohleduplně vystavěné prostředí.

více informací >

Zdravá škola

V dubnu 2017 Česká rada pro šetrné budovy, jako jediná organizace v tuzemsku věnující se komplexně problematice zdravého vnitřního prostředí budov, spustila projekt Zdravá škola. Hlavní cílem projektu je zvýšit povědomí o problematice zdravého vnitřního prostředí a jeho vlivu na zdraví.

více informací >

Větráme školy

Spolek upozorňuje na problémy spojené se zateplením škol. Cílem je vzdělávat dotčené instituce a veřejnost a hledat řešení, jejichž výsledkem bude zdravé školní prostředí pro naše děti a učitele.

více informací >

Passive House Institute

Institut pasivního domu (PHI) je nezávislý výzkumný institut založený v roce 1996 Dr. Wolfgangem Feistem. PHI hrála zvláště důležitou roli při vývoji koncepce pasivního domu.

více informací >

Národní centrum kompetence

Program Technologické agentury ČR Centra kompetence je zaměřen na podporu vzniku a činnosti center výzkumu, vývoje a inovací v progresivních oborech s vysokým aplikačním potenciálem a perspektivou pro značný přínos k růstu konkurenceschopnosti ČR.

více informací >

Nezávazná nabídka do 24 hodin

dimenzovaná přesně pro váš projekt. Kompletní instalace včetně jednotky, rozvodů, dopravy, materiálů i práce.

X
Nezávazná nabídka do 24 hodin
Chci dostávat aktuální informace ze světa rekuperace.
Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů společnosti WAFE s.r.o